menu close menu

Stylizacja i Przedłużanie Rzęs

Salon kosmetyczny Wrocław - Le Mirage. Bio Infuzja Tlenowa Oxydermie. Medycyna Estetyczna Wrocław centrum. Zabiegi kosmetyczne Wrocław, mezoterapia, depilacja laserowa i laseroterapia. Gabinet Kosmetyczny we Wrocławiu.

Rzęsy są niekwestionowanym atrybutem kobiecości. Gęste, długie i podkręcone dodają kobietom pewności siebie i sprawiają, że czują się naprawdę wyjątkowo.

Głównym powodem rosnącej popularności przedłużania rzęs jest maksymalny komfort noszenia i wygoda. Spojrzenie każdej kobiety, która skorzystała z tego zabiegu pozostaje oszałamiające przez całą dobę, bez konieczności używania tuszu!

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 sprawia, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki Twoje spojrzenie stanie się głębokie i wyraziste. Specjalnie dla Ciebie chcemy stworzyć magiczny wachlarz rzęs, dodający uroku i wyrazistości każdej twarzy.

Niebotycznie długie, podkręcone i gęste rzęsy to marzenie wielu kobiet. Tym, co wyróżnia nasz gabinet to staranne doklejanie rzęs przy użyciu najwyższej jakości stosowanych produktów. Kompleksowość świadczonych przez nas usług oraz dłonie i palce autentycznej artystki sprawiają, że przedłużanie rzęs w naszym wykonaniu nie ma sobie równych.

Zabieg stylizacji rzęs metodą 1:1, polega na doklejeniu do każdej jednej rzęsy naturalnej pojedynczej rzęsy sztucznej o odpowiednio dobranym skręcie, długości oraz grubości. Rzęsy dobierane są indywidualnie, tak by każda klientka mogła cieszyć się oczekiwanym efektem. Warto wiedzieć, że zabieg przedłużania rzęs jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla oczu i rzęs. Doczepianie rzęs można wykonywać również u osób ze skłonnościami do alergii.

Zabieg można wykonać jednorazowo na specjalną okazję lub wykonywać go regularnie co ok. 3 tyg. Czas wykonania uzupełnienia warunkowany jest cyklem życia rzęsy, który wynosi ok. 70-90 dni.

Stylizacja Przedłużanie Rzęs Wrocław - Metoda objętościowa. Rzęsy 1:1 Wrocław pogrubianie rzęs. Promocja przedłużanie rzęs we Wrocławiu.Czas trwania zabiegu to ok. 2-3h w zależności od gęstości rzęs naturalnych. Zabieg nie niszczy naturalnych rzęs, dodatkowo oszczędzamy rzęsom codziennego łamania zalotką i tarcia podczas demakijażu. naturalnych. W sztucznych rzęsach można bez obaw pływać, nosić szkła kontaktowe i robić makijaż (z wyłączaniem tuszu do rzęs).

PRZECIWSKAZANIA:
 • Wcześniejsze wykonanie trwałej na rzęsach
 • Zapalenie spojówek
 • Zaćma
 • Zespół suchego oka
 • Infekcje oka
 • Stwierdzona jaskra
 • Opryszczka powiek
 • Krótki czas po porodzie (wzmożone wypadanie naturalnych rzęs)
 • Nadpobudliwość i brak cierpliwości
 • Stany zapalne skóry
 • Stwierdzone infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze oka lub jego bezpośredniej okolicy

 

210zł

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

 • Przedłużenie lub nadanie objętości rzęs
80zł

Uzupełnienie rzęs

Uzupełnienie po 2 tygodniach

100zł

Uzupełnienie rzęs

Uzupełnienie po 3 tygodniach

150zł

Uzupełnienie rzęs

Uzupełnienie po 4 tygodniach

150-210zł

Uzupełnienie rzęs

Uzupełnienie powyżej 4 tygodni

Oceny od naszych klientów ( nie jesteś klientem? Nie oceniaj ! ):
Ocena :
4 based on 11 votes
Ocena zabiegu :
Stylizacja i Przedłużanie Rzęs

Nasze bony upominkowe:

Na każdą okazję.

Czytaj...

Nasze solarium:

Zawsze świeże i czyste.

Czytaj...