menu close menu

Oczyszczanie skóry.

Salon kosmetyczny Wrocław - Le Mirage. Bio Infuzja Tlenowa Oxydermie. Medycyna Estetyczna Wrocław centrum. Zabiegi kosmetyczne Wrocław, mezoterapia, depilacja laserowa i laseroterapia. Gabinet Kosmetyczny we Wrocławiu.


Zabieg profesjonalnego oczyszczania skóry należy do podstawowych czynności pielęgnacyjnych, które stanowią wstęp do pozostałych specjalistycznych zabiegów dla kobiet i mężczyzn.

Jak wygląda zabieg?

Na początku przeprowadzamy wywiad, mający na celu określenie aktualnego stanu skóry. Następnie przygotowujemy skórę, oczyszczamy ją mechaniczne za pomocą urządzenia do mikrodermabrazji lub peelingu kawitacyjnego (ultradźwiękowego), a następnie jeśli jest potrzeba oczyszczamy ręcznie. Zabieg uzupełniamy preparatami pielęgnacyjnymi, które łagodzą, odświeżają i delikatnie pielęgnują oraz przyspieszają regenerację i gojenie. Dermokosmetyki stosowane, do tego zabiegu są prawie w 100% naturalne, bezpieczne i mogą być używane również dla skór wrażliwych.

Zabieg standardowy można uzupełnić o dodatkowy specjalistyczny peeling kwasowy, który wzmocni efekt działając przeciwbakteryjnie lub o infuzje tlenową, która zadziała dotleniająco, wygładzająco, rozświetlająco oraz przyspieszy gojenie i wtłoczy w głąb skóry substancje aktywne stosowane podczas zabiegu.

Jak powinna wyglądać pielęgnacja po zabiegu?

Należy stosować delikatnie nawilżających kosmetyków oraz zabezpieczać skórę przed ekspozycją na słońce stosując kremy z filtrem. Można nakładać makijaż mineralny. Polecamy kosmetyki dostępne w naszym salonie – pomożemy dobrać je odpowiednio do potrzeb Państwa cery.

 

200zł

Zabieg oczyszczania manualnego

230zł

Zabieg oczyszczania manualnego

Zabieg z dodatkowym peelingiem kwasowym

320zł

Zabieg oczyszczania manualnego z infuzją tlenową

 

Oczyszczanie twarzy. Gabinet Kosmetyczny Le Mirage Wrocław – Salon urody.
Oceny od naszych klientów ( nie jesteś klientem? Nie oceniaj ! ):
Ocena :
4.5 based on 19 votes
Ocena zabiegu :
Oczyszczanie skóry.

Nasze bony upominkowe:

Na każdą okazję.

Czytaj...

Dziś na naszym blogu:

Relacja z naszego Eventu Kolagenowego z marką SOUVRE.

Zabieg kosmetyczny z wykorzystaniem kolagenu i złotej ...

Czytaj...

Nasze solarium:

Zawsze świeże i czyste.

Czytaj...