menu close menu

O Nas – Salon Kosmetyczny Le Mirage Wrocław.

Salon kosmetyczny Wrocław - Le Mirage. Bio Infuzja Tlenowa Oxydermie. Medycyna Estetyczna Wrocław centrum. Zabiegi kosmetyczne Wrocław, mezoterapia, depilacja laserowa i laseroterapia. Gabinet Kosmetyczny we Wrocławiu.

Pracownia Kosmetyczna Le Mirage

Le Mirage Kosmetologia Estetyczna – to miejsce w centrum Wrocławia, które powstało z pasji i marzeń o własnym gabinecie kosmetycznym. Z założenia miał to być mały przytulny salonik, z ofertą tak przygotowaną, aby każdy znalazł tu coś dla siebie i z atmosferą, która sprawi, że każdy poczuje się beztrosko, przyjemnie – jak w domu. Od 2007 roku realizuję to marzenie, a setki zrealizowanych wizyt miesięcznie, świadczą o tym, że się to udało. Mój salon usytuowany jest na osiedlu Huby, w bliskiej okolicy Wrocławskiego Parku Wodnego, otoczony bezpłatnymi parkingami, gdzie Klienci mogą swobodnie pozostawić auto na tak długi czas, na jaki potrzebują. W Salonie znajdują się dwa gabinety na parterze oraz antresoli, gdzie odbywa się pełna gama zabiegów kosmetycznych i estetycznych.

Nasz zgrany zespół to wykwalifikowane osoby, od lat pracujące w branży kosmetycznej, z doświadczeniem, pasją do tego co robią, czerpiące satysfakcje z efektów pracy. Bardzo selektywnie wybieramy marki kosmetyczne, maszyny oraz ofertę zabiegów, stale szkolimy się i rozwijamy, żeby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Salon kosmetyczny Wrocław - Le Mirage. Bio Infuzja Tlenowa Oxydermie. Medycyna Estetyczna Wrocław centrum. Zabiegi kosmetyczne Wrocław, mezoterapia, depilacja laserowa i laseroterapia. Gabinet Kosmetyczny we Wrocławiu.

Kosmetolog, Mgr Zdrowia Publicznego, Wizażystka Katarzyna Słomińska.

Ukończyłam wrocławską Wyższą Szkołę Fizjoterapii Andrzeja Czamary oraz Zdrowie Publiczne na Łódzkim Uniwersytecie Medycznym. Zdobyłam tytuł licencjonowanego kosmetologa oraz magistra zdrowia publicznego, a także Miss Kosmetyczek 2010.

Jako właścicielka Le Mirage dbam o stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji moich oraz personelu. Stale śledzę nowinki branżowe, po to, aby salon był na czasie, oferował najciekawsze i najlepsze zabiegi.

Moją wielką pasją są makijaże. Umiejętności z tego zakresu wykorzystuję wykonując je nie tylko w gabinecie kosmetycznym, ale również na pokazach tanecznych i spektaklach teatralnych oraz sesjach zdjęciowych.
Interesuję się także najnowszymi osiągnięciami medycyny estetycznej i w tym kierunku staram się również rozwijać. Świadomie wybieram zdrowy styl życia i te założenia realizuje w pracy wybierając takie preparaty kosmetyczne, które są wolne od szkodliwych substancji oraz technologię, która umożliwia jak największy komfort i minimalizuje jakiekolwiek efekty niepożądane.
Prywatnie oddaję się miłości do tańca, występuję zarówno solowo, jak i z kilkoma zespołami. Jestem miłośniczką tańca klasycznego, współczesnego, orientalnego, trenuje także jogę, pilates. Mam na koncie liczne medale i występy przed małą i wielka publiką m.in. we Wrocławskiej Operetce pod okiem wielkiej choreograf i tancerki Krystyny Mazurówny.

Codziennie staram się, aby Le Mirage było miejscem chętnie odwiedzanym przez klientki i klientów, gdzie mogą znaleźć nie tylko profesjonalizm świadczonych usług, ale też ukojenie i chwilę relaksu w przyjaznej atmosferze.

Salon kosmetyczny Wrocław - Le Mirage. Bio Infuzja Tlenowa Oxydermie. Medycyna Estetyczna Wrocław centrum. Zabiegi kosmetyczne Wrocław, mezoterapia, depilacja laserowa i laseroterapia. Gabinet Kosmetyczny we Wrocławiu.


Artystyczna Stylistka Paznokci i Wizażu– mgr sztuk pięknych Marta Perzanowska

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu. Od 2010r. związaną z branżą „kosmetyka i uroda”. Pracowałam w kilku salonach kosmetycznych na terenie Wrocławia i Zielonej Góry, jako manikiurzystka i wizażystka. Ukończyła m.in. kurs modelowania paznokci z zakresu techniki akrylowej (KL System Galaxy) a także światłoutwardzalnej (FREE STYLE Gel System i LAVA XP Gel System).

Po ukończeniu ASP nabyte umiejętności artystyczne z powodzeniem zaczęłam przelewać na format paznokcia tworząc niepowtarzalne dzieła sztuki. Cały czas poszerzam swoją wiedzę i umiejętności, by zadowolić nawet najbardziej wymagające klientki.

Oprócz stylizacji paznokci cały czas szkolę się również w innych technikach kosmetycznych – m.in. w zakresie przedłużania rzęs oraz makijażu. Swoje stylizacyjne dokonania i artystyczne wariacje na paznokciach prezentuję na facebookowej stronie „Dwie Linie Marty”.

W wolnym czasie dodatkowo zajmuję się projektowaniem reklam, wnętrz oraz mebli. Jestem autorką unikalnych prac designerskich o charakterze rękodzieła artystycznego.

Prywatnie fanka rowerów, zarówno szosowych, jak i stacjonarnych. Jestem licencjonowanym instruktorem indoor cycling i na swoich zajęciach potrafię nieźle dać w kość.

Oceny od naszych klientów ( nie jesteś klientem? Nie oceniaj ! ):
Ocena :
4.5 based on 42 votes
Ocena zabiegu :
Salon Kosmetyczny Le Mirage Wrocław

Nasze bony upominkowe:

Na każdą okazję.

Czytaj...

Dziś na naszym blogu:

Relacja z naszego Eventu Kolagenowego z marką SOUVRE.

Zabieg kosmetyczny z wykorzystaniem kolagenu i złotej ...

Czytaj...

Nasze solarium:

Zawsze świeże i czyste.

Czytaj...