menu close menu

Mezoterapia Mikroigłowa. Zabieg Mezoterapii Przebieg zabiegu

Salon kosmetyczny Wrocław - Le Mirage. Bio Infuzja Tlenowa Oxydermie. Medycyna Estetyczna Wrocław centrum. Zabiegi kosmetyczne Wrocław, mezoterapia, depilacja laserowa i laseroterapia. Gabinet Kosmetyczny we Wrocławiu.

Mezoterapia mikro igłowa Power Lift:

Medyczny oraz sterylny zabieg z pogranicza medycyny estetycznej i kosmetologii. Przy pomocy urządzenia wyposażonego w jednorazowy kartridż z mikroigiełkami, mamy możliwość podania w wierzchnie warstwy skóry małocząsteczkowego kwasu hialuronowego. Innowacyjność zabiegu polega również na wcześniejszym zastosowaniu peelingu z kwasem glikolowym, mlekowym oraz cytrynowym – który umożliwia łatwiejsze przejście przezskórne preparatów oraz wykorzystuje dodatkowe korzyści z zastosowania samego kwasu. Podczas jednego zabiegu zyskujemy efekty z dwóch kuracji – odmłodzenie, wygładzenie i otwarcie przejść przezskórnych, dzięki zastosowaniu kwasu glikolowego, rozjaśnienie i nawilżenie poprzez kwas mlekowy, niwelowanie przebarwień poprzez kwas cytrynowy, wtłoczenie kwasu hialuronowego małocząsteczkowego i koktajlu z peptydami, które delikatnie uzupełniają ubytek nawilżenia oraz dają efekt spłycenia zmarszczek i bruzd.
zabieg jest bezbolesny, nie ma potrzeby stosowania znieczuleń.

Kuracja jest polecana zarówno skórom dojrzałym, jako kuracja przeciwzmarszczkowa, poprawiająca gęstość skóry i jej jakość ( ok 6 zabiegów w serii), jak również skórom po 28 roku życia (do 3 zabiegów) w celu przywrócenia nawilżenia po intensywnym opalaniu lub skórom bardzo delikatnym, suchym i wrażliwym o upośledzonym systemie samodzielnego wytwarzania płaszcza hydrolipidowego. Zabiegi wykonujemy z częstotliwością co 7-14 dni.

Jak wygląda zabieg mezoterapii mikroigłowej Power Lift?
Rozpoczynamy od dokładnego demakijażu twarzy, szyi i dekoltu, następnie na około 10 minut nakładamy peeling kwasowy o odpowiednio dobranym stężeniu, zależnie od jakości skóry. Po neutralizacji i dezynfekcji naskórka, wykonujemy serię mikronakłoć urządzeniem z jednorazowym kartridżem, wprowadzamy kwas hialuronowy oraz koktajl z peptydami. Następnie wyciszamy skórę za pomocą żelowej maski z kwasem hialuronowym oraz maski łagodzącej, zabieg kończymy kremem z kwasem hialuronowym lub medycznym kremem przyspieszającym gojenie naskórka. czas zabiegu to około godzina i 45 minut. Zabieg można uzupełnić o kurację na dłonie.

Kwas hialuronowy, który występuje również w skórze, odpowiada m.in. za wiązanie cząsteczek wody – 1 cząsteczka kwasu wiąże aż 250 cząsteczek wody, gwarantując nawodnienie i sprężystość skóry, ponieważ wraz z wiekiem zmniejsza się jego ilość, w konsekwencji czego, skóra traci jędrność i powstają zmarszczki, nasz zabieg umożliwia bardzo głębokie wtłaczanie tego kwasu w skórę oraz wypełnienie zmarszczek.

Korzyści zabiegu:

 • wygładzenie, rozjaśnienie i odnowienie naskórka
 • silne nawilżenie głębokich warstw skóry
 • regeneracja i stymulacja procesów naprawczych, wyrównanie struktury komórkowej skóry ( korzystne także w przypadku występujących blizn czy złogów )
 • napięcie, pojędrnienie i lift
 • zmniejszenie zmarszczek mimicznych i bruzd
 • zwiększenie przenikania przezskórnego
 • polepszenie wyglądu skóry
 • bezbolesność
 • sterylność
 • bezpieczeństwo podczas zabiegu
 • krótki czas oddziaływania
 • możliwość natychmiastowego powrotu pacjenta do codziennych zajęć – brak opuchlizny
 • minimalność przeciwwskazań
 • metoda mechaniczna – brak narażania na nadmierne rozgrzanie czy emitację np. prądów
 • działanie na dużą powierzchnię skóry (nie tylko miejscowo jak w przypadku mezoterapii igłowej)

Po zabiegu:

 • przez 4 godziny bezwzględnie nie wolno dotykać skóry, nakładać żadnych kosmetyków, makijażu, korzystać z basenu, sauny, siłowni itp. (ze względu na możliwość oparzeń i zakażenia bakteriami)
 • wieczorem w dniu zabiegu wykonujemy codzienną pielęgnację
 • na drugi dzień możemy wykonać makijaż
 • prawidłowy efekt zabiegu osiągamy po 4 dniach – tyle trwa czas gojenia, w tym czasie warto zadbać o wysokiej jakości kosmetyki, ponieważ skóra dogłębnie je pochłania (w naszym salonie macie Państwo możliwość zakupu kosmetyków polecanych po zabiegu)

Mezoterapia Mikroigłowa Wrocław ceny:

290zł

Mezoterapia mikroigłowa Power Lift

Zabieg obejmuje twarz, szyję, dekolt, wszystkie preparaty oraz jednorazowy kartridż.

50zł

Mezoterapia mikroigłowa

Zabieg obejmuje dłonie, peeling kwasowy, kwas hialuronowy i krem przyspieszający gojenie, jako uzupełnienie do zabiegu na twarz, szyje i dekolt. Wykorzystujemy kartridż, którym opracowywana była twarz. Jeżeli wykonujemy zabieg na dłonie osobno, do ceny zabiegu należy doliczyć 35 zł za nowy kartridż.

 

Mezoterapia mikroigłowa Citrus Care:

Najnowszy zabieg mezoterapii mikroigłowej – Citrus CareZabieg ten dostarcza dużą dawkę stabilnej witaminy C oraz koktajlu witamin, związków pozyskanych z roślin takich jak komórki macierzyste młodych pączków koniczyny oraz owoców granata i aceroli. Udowodnione działanie odmładzające tego owocu, wpływa na polepszenie jakości skóry i jej regenerację. Substancje aktywne wykazują zarówno działanie przeciwzapalne jak i antyoksydacyjne, wspomagają gojenie się skóry, powodują pogrubienie naskórka i wytworzenie nowych naczyń krwionośnych. Zabieg jest dobrze tolerowany przez skóry wrażliwe. Metoda ta jest także całkiem bezpieczna latem, ponieważ chroni przed niekorzystnym wpływem promieniowania słonecznego i zmniejsza ryzyko poparzeń nawet u osób z cerą delikatną. Mikronakłócia gwarantują dogłębne oddziaływanie składników aktywnych na skórę, a efekt po zabiegu jest widoczny od razu – promienna, gładka i rozświetlona cera. Preparaty linii Citrus Care posiadają bardzo delikatną owocowa nutę zapachową.
Polecamy go zarówno osobom młodszym jako jednorazowy zabieg suplementacji skóry lub serię zabiegów dla osób dojrzałych.
 

200 zł

Zabieg Citrus Care

Zabieg mezoterapii mikroigłowej na twarz, szyję i dekolt.

 

50 zł

Roller z mikroigłami lub mikronakłócia urządzeniem Power Lift

 

Mezoterapia mikroigłowa Reti Fusion:

Zabieg silnie odmładzający, rozjaśniający przebarwienia i zwiększający gęstość skóry dojrzałej. Substancje aktywne to największa możliwa dawka retinolu 0,3%, kwas ferulowy, witaminy C i E. Substancję te wykazują spektakularne działanie antyoksydacyjne, znacznej poprawie ulega owal twarzy, bruzdy i zmarszczki spłycają się, a koloryt jest wyrównany. Klinicznie udowodnione działanie retinolu wpływa też na zmniejszenie tzw. „kurzych łapek” i opadającej powieki. Terapia w gabinecie powinna zostać uzupełniona o pielęgnację domową kosmetykami Reti Fusion. Efekty odmłodzenia zaczynają być widoczne już po 4 tygodniach stosowania zabiegów i pielęgnacji domowej.

Po zabiegu normalną reakcją jest:

– możliwe występowanie miejscowego i przejściowego zaczerwienienia
– pieczenie błon śluzowych nosa lub pieczenie i lekkie opuchnięcie oczu
– delikatne uczucie podrażnienia skóry

Przeciwwskazania do zabiegu:

– uczulenie na retinol
– miesiące letnie i ekspozycja na promieniowanie słoneczne lub solarium
– alergie na kosmetyki, skóra bardzo wrażliwa

 

190 zł

Mezoterapia Reti Fusion

Zabieg mezoterapii mikroigłowej z retinolem na twarz, szyję i dekolt.

50 zł

Roller do mezoterapii lub mikronakłócia urządzeniem Power Lift

 
 

Mezoterapia Mikroigłowa. Gabinet Kosmetyczny Le Mirage Wrocław – Salon urody.
Oceny od naszych klientów ( nie jesteś klientem? Nie oceniaj ! ):
Ocena :
4.5 based on 39 votes
Ocena zabiegu :
Mezoterapia Mikroigłowa.

Nasze bony upominkowe:

Na każdą okazję.

Czytaj...

Nasze solarium:

Zawsze świeże i czyste.

Czytaj...