menu close menu

Mezoterapia igłowa Wrocław. Mezoterapia próżniowa. Wspomaga regenerację skóry

Salon kosmetyczny Wrocław - Le Mirage. Bio Infuzja Tlenowa Oxydermie. Medycyna Estetyczna Wrocław centrum. Zabiegi kosmetyczne Wrocław, mezoterapia, depilacja laserowa i laseroterapia. Gabinet Kosmetyczny we Wrocławiu.

Mezoterapia igłowa:Zabiegi te polegają na wprowadzaniu preparatów wgłąb skóry. Dzięki tej metodzie możemy osiągnąć efekt rewitalizacji, delikatnego spłycenia zmarszczek, rozświetlenia i napięcia skóry. Preparaty, które wprowadzamy na odpowiednią głębokość uzupełniają niedobory kwasu hialuronowego, witamin, minerałów, enzymów i peptydów, które przywracają skórze elastyczność, stymulują wytwarzanie kolagenu, przywracają młody, zdrowy wygląd skóry. Zabieg mezoterapii igłowej idealnie uzupełnia pozostałe zabiegi kosmetyczne.

W trosce o bezpieczeństwo i maksymalizację efektów, zabiegi mezoterapii igłowej wykonujemy specjalistycznym urządzeniem Vital Injector – 5 igłowym pistoletem próżniowym, dzięki któremu zabieg jest praktycznie bezbolesny i często nie wymaga znieczulenia, a także zapewnia podanie preparatu na taką sama głębokość na całej powierzchni zabiegowej, co jest nieosiągalne przy mezoterapii ręcznej za pomocą igły i strzykawki.

 

Preparaty wykorzystywane do tego zabiegu posiadają medyczne certyfikaty i są przeznaczone do injekcji śródskórnej. Różnią się między sobą ilością kwasu hialuronowego oraz zawartością pozostałych substancji.

Preparaty:

Laboratorium Revitacare – Francuska linia preparatów do mezoterapii igłowej, charakteryzująca się wysoką zawartością składników nawilżających i regenerujących skórę. Posiada certyfikat medyczny.

Cytocare 516

Koktajl zawierający 16mg kwasu hialuronowego, witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Efekt tego preparatu to promienna cera i widoczne rozświetlenie, regeneracja komórek skóry, wzrost produkcji kolagenu, działanie antyrodnikowe, spowolnienie starzenia i uszkadzania DNA komórek, rewitalizacja, nawilżenie naskórka, poprawa kolorytu. Preparat jest przeznaczony w szczególności dla cery do 40 roku życia.

Cennik zabiegów:

 • Twarz 369 zł.
 • Twarz + Szyja 399 zł.
 • Twarz + Szyja + Dekolt 450 zł.
 • Szyja 369 zł.
 • Dekolt 369 zł.
 • Dłonie 250 zł.

Cytocare 532

Koktajl zawierający 32mg niestabilizowanego kwasu hialuronowego, witaminy, minerały i aminokwasy. Preparat ten dzięki wysokiej zawartości kwasu hialuronowego skutecznie zwalcza objawy starzenia skóry oraz spowalnia proces starzenia, co potwierdzają liczne badania. Jest przeznaczony w szczególności dla cery dojżałej.

Cennik zabiegów:

 • Twarz 399 zł.
 • Twarz + Szyja 450 zł.
 • Twarz + Szyja + Dekolt 499 zł.
 • Szyja 399 zł.
 • Dekolt 399 zł.
 • Dłonie 290 zł.

Cytocare S-Line

Najnowszy preparat do mezoterapii laboratorium Revitacare. Zawiera 18mg kwasu hialuronowego oraz kompleks rozświetlająco – odmładzający. jego antyoksydacyjna i nawilżająca formuła przynosi natychmiastowe rezultaty, szczególnie jako delikatny soft filling okolic oczodołu i ust. Nadaje się dla kobiet i mężczyzn w każdym wielu i dla każdego rodzaju skóry. Ampułka 3 ml do wykorzystania na twarz, dekolt, dłonie

Cennik zabiegów:

 • 3ml produktu 750 zł.

Laboratorium Vitacy – Preparaty stworzone z myślą o pięknym, młodym i promiennym wyglądzie. Zawierają Kwas hialuronowy, mannitol i antyoksydant. Zalecany dla osób, u których widoczny jest spadek kwasu hialuronowego ze zwzględu na wiek lub nadmierną ekspozycję na promienie UV oraz przesuszenie skóry. nadaje się także dla osób po kuracjach antytrądzikowych, mikrodermabrazjach, laseroterapiach.

Stylage Hydro 1 ml

Kwas hialuronowy 14mg, mannitol i antyoksydant.

Cennik zabiegów:

 • Twarz 550 zł
 • Szyja 550 zł
 • Dekolt 550 zł

Zabiegi i ceny:

 

Mezoterapia igłowa. Gabinet Kosmetyczny Le Mirage Wrocław – Salon urody.
Oceny od naszych klientów ( nie jesteś klientem? Nie oceniaj ! ):
Ocena :
4.5 based on 35 votes
Ocena zabiegu :
Mezoterapia igłowa Wrocław.

Nasze bony upominkowe:

Na każdą okazję.

Czytaj...

Dziś na naszym blogu:

Relacja z naszego Eventu Kolagenowego z marką SOUVRE.

Zabieg kosmetyczny z wykorzystaniem kolagenu i złotej ...

Czytaj...

Nasze solarium:

Zawsze świeże i czyste.

Czytaj...