menu close menu

Manicure Tradycyjny, manicure Japoński, Hybrydowy Wrocław.

Salon kosmetyczny Wrocław - Le Mirage. Bio Infuzja Tlenowa Oxydermie. Medycyna Estetyczna Wrocław centrum. Zabiegi kosmetyczne Wrocław, mezoterapia, depilacja laserowa i laseroterapia. Gabinet Kosmetyczny we Wrocławiu.

Nasz salon oferuje profesjonalną i higieniczną, a więc bezpieczną dla Ciebie, pielęgnację dłoni i stóp. Wszystkie narzędzia metalowe są dezynfekowane i sterylizowane w autoklawie medycznym lub są narzędziami jednorazowymi (np cążki), narzędzia jednorazowe, takie jak drewniane patyczki, pilniki papierowe czy bloczki polerskie są utylizowane lub oddawane klientce po wykonanym zabiegu.

Manicure – Pielęgnacja dłoni polegająca na nadaniu ładnego kształtu paznokciom, usunięciu narośniętych skórek poprzez odepchnięcie lub opiłowanie frezarką, ewentualne wycięcie cążkami. Zabieg wykonujemy na profesjonalnej marce pielęgnacyjnej Indigo – peelingujemy dłonie, nawilżamy pachnącym kremem i natłuszczamy skórki olejkiem. Możesz także zakupić kosmetyki pielęgnacyjne Indigo do domu. Tak przygotowane dłonie malujemy odżywką lub opcjonalnie dobieramy odpowiedni rodzaj lakieru.

40zł

Manicure klasyczny z odżywką

Pielęgnacja zakończona ochronna odżywką na paznokcie

55zł

Manicure z malowaniem lakierem Vinylux

Malowanie lakierem vinylowym o przedłużonej trwałości lub specjalistycznie utwardzony lakier

25zł

Samo malowanie lakierem tradycyjnym/Vinyluxem

Manicure Balbcare – to czarodziejska rękawiczka, która zawiera aż 7 substancji pielęgnacyjnych pochodzenia naturalnego dla Twoich dłoni. Ekstrakt z drzewa herbacianego, alantoina, oczar wirginijski peelingują, odżywiają a także zapobiegają chorobom skóry dłoni, wapń i keratyna wzmacniają płytkę paznokciową, a polimer R236 chroni płytkę paznokciową przed działaniem lakierów do paznokci, a także przedłuża ich trwałość.
Regularne zabiegi wzmacniają paznokcie i mocno nawilżają dłonie. Efekt to rewelacyjne rozjaśnienie skóry, głębokie nawilżenie, rozjaśnienie płytki paznokciowej.

20zł

Rękawiczka Balbcare do zabiegu manicure

20zł

Rękawiczka Balbcare do kupienia w naszym salonie

Manicure Hybrydowy – Połączenie lakieru i żelu. Jest to trwałe malowanie paznokci, utrzymujące się do trzech tygodni, utwardzane w lampie UV. Malowanie to można łączyć z tradycyjnym manicurem lub z rękawiczką pielęgnacyjną Balbcare.

35zł

Malowanie Hybrydowe

75zł

Manicure hybrydowy

Klasyczna pielęgnacja dłoni z trwałym malowaniem hybrydowym

25-35zł

Usunięcie hybrydy

Usunięcie lakieru hybrydowego i opracowanie płytki paznokciowej

 
 
 
vinylux
 
 
Lakier Vinylux
– to nowy lakier, stworzony, by utrzymywać się na płytce 7 dni, ale często utrzymuje się dłużej. Bardzo szybko wysycha i utwardza się w naturalnym świetle dziennym.
 
 

55zł

Manicure z malowaniem Vinylux

 
 
Manicure japoński – Obecnie w modzie jest znów piękna i zadbana naturalna płytka paznokciowa. Zabieg ten jest mało skomplikowany, polega na wcieraniu odpowiednimi polerkami, past z witaminami A+E, keratyną, woskiem pszczelim i krzemionką, które bardzo mocno i w widoczny sposób nawilżają, odżywiają płytkę paznokcia oraz otaczające ją wały paznokciowe. Efekt jest spektakularny! Paznokieć nabiera lustrzanego blasku i koloru różowej perły. Powtarzany co dwa lub trzy tygodnie, bardzo mocno wzmacnia paznokieć, utwardza go i pielęgnuje.

55zł

Pastowanie Japońskie

80zł

Manicure japoński

Kąpiel parafinowa– to mocno regenerujący zabieg, który przywróci miękkość i świeżość najbardziej wymagającym dłoniom. Zabieg jest poprzedzony peelingiem i wmasowaniem odpowiedniego preparatu pielęgnacyjnego.

25zł

Parafina do manicure/zabieg parafinowy

Czas trwania do 20 min.

Manicure. Gabinet Kosmetyczny Le Mirage Wrocław – Salon urody.
Oceny od naszych klientów ( nie jesteś klientem? Nie oceniaj ! ):
Ocena :
5 based on 17 votes
Ocena zabiegu :
Manicure

Nasze bony upominkowe:

Na każdą okazję.

Czytaj...

Nasze solarium:

Zawsze świeże i czyste.

Czytaj...