menu close menu

Artystyczny Makeup / Makijaż ślubny oraz ślubny makijaż próbny. Wizażystka.

Salon kosmetyczny Wrocław - Le Mirage. Bio Infuzja Tlenowa Oxydermie. Medycyna Estetyczna Wrocław centrum. Zabiegi kosmetyczne Wrocław, mezoterapia, depilacja laserowa i laseroterapia. Gabinet Kosmetyczny we Wrocławiu.

Piękny Makijaż ślubny to jeden z najważniejszych punktów programu przygotowań przedślubnych Panny Młodej. Jego zadanie jest proste – ma sprawić, że kobieta wygląda olśniewająco i zjawiskowo przez cały dzień, aż do późnych godzin nocnych. To on sprawia, że w tym dniu nie widać oznak stresu, braku snu czy zmęczenia, ani żadnych niedoskonałości cery. Warto wykonać go u profesjonalisty, nawet jeśli na co dzień nie stosuje się żadnego makijażu.

Jego intensywność, kolorystykę i styl dopasowujemy na wizycie próbnej. Wtedy omawiamy preferencje klientki i ustalamy co byłoby najlepsze w oparciu o typ urody, fryzurę, kolory dodatków i suknię ślubną.

Artystyczny makijaż ślubny Wrocław.

Jakość makijażu zależy nie tylko od umiejętności wizażysty, ale także od jakości użytych kosmetyków, pracujemy na profesjonalnych firmach wiodących w dziedzinach makijażu scenicznego i filmowego, jak Kryolan, Ikor, Senna, Mac, Peggy Sage oraz znanych i cenionych markach, takich jak Lancome, Max Factor. Każdy makijaż jest utrwalany minimum trzema utrwalaczami, dzięki czemu jest trwały i utrzymuje się bardzo długo, co nie wpływa na jego „ciężkość” czy niepożądany efekt tzw „maski”.

Makijaż wykonujemy w naszym salonie, wizyty domowe są możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu – nie jeździmy do pojedynczych osób. W takich wypadkach doliczamy cenę za dojazd – 1,50 zł. za kilometr oraz 20% do ceny usługi.

W dni wolne i święta koszt makijażu zwiększa się o 40% ceny i doliczany jest dojazd.

Artystyczny makijaż ślubny Wrocław.

Zapraszamy do galerii zdjęć makijaży

Makijaż ślubny Wrocław. Gabinet Kosmetyczny Le Mirage Wrocław – Salon urody.
Oceny od naszych klientów ( nie jesteś klientem? Nie oceniaj ! ):
Ocena :
4 based on 9 votes
Ocena zabiegu :
Artystyczny Makeup / Makijaż ślubny oraz ślubny makijaż próbny.

Nasze bony upominkowe:

Na każdą okazję.

Czytaj...

Dziś na naszym blogu:

Relacja z naszego Eventu Kolagenowego z marką SOUVRE.

Zabieg kosmetyczny z wykorzystaniem kolagenu i złotej ...

Czytaj...

Nasze solarium:

Zawsze świeże i czyste.

Czytaj...