menu close menu

Rewolucyjna metoda Vital Injector mezoterapia igłowa Wrocław

Mała zapowiedź najnowszego zabiegu: mezoterapia igłowa Wrocław, którą już wkrótce będzie można wykonać w Naszym Gabinecie. Dlaczego zabieg jest rewolucyjny, konkurencyjny i innowacyjny? Przede wszystkim dlatego, że praktycznie jest bezbolesny, bezpieczny, szybki i jeszcze bardziej skuteczny niż dotychczasowe sposoby iniekcji przy pomocy igły i strzykawki czy też typowych pistoletów do mezoterapii.
 
 
vital injector mezoterapia - mezoterapia igłowa wrocław
 
 
Mezoterapia próżniowa Vital Injector jest urządzeniem, które posiada specjalistyczny pistolet z jednorazowymi 5 igłami, który pod ciśnieniem wstrzykuje w głąb skóry preparat medyczny. Odczucia bólowe są zminimalizowane poprzez zasysanie fałdu skórnego. a preparat podawany jest równomiernie na daną głębokość dzięki zaprogramowanej głębokości podania. System ten zapobiega utracie części produktu, czy też nierównej ilości wstrzyknięcia w daną partię skóry.
 

przebieg-zabiegu-mezoterapia-iglowa-nowosc-wroclaw
 

Bezpieczeństwo zabiegu zapewnione jest dzięki jednoczesnej pracy 5 igieł, które rozkładają podawana dawkę, nie dochodzi więc do powstania tzw „bąbelków”. Podciśnienie zabezpiecza przed siniakami, krwiakami czy uszkodzeniem naczyń lub nerwów.
 

vital_injector - mezoterapia igłowa wrocław
 
 

Rewolucyjna metoda Vital Injector mezoterapia igłowa Wrocław

Już jest w naszym salonie – Zapraszamy Opis zabiegów i ceny mezoterapii igłowej.
 
 

Podziel się z nami tymi gwiazdkami:
Gwiazdeczki
5 based on 3 votes
Zabieg :
Vital Injector mezoterapia igłowa Wrocław
21-04-16 | 2 comments | in Blog Le Mirage ® Gabinet Medycyny Estetycznej.

2 komentarze do wpisu Rewolucyjna metoda Vital Injector mezoterapia igłowa Wrocław

  1. Maciek93 napisał(a):

    Witam, Chciałem zapytać czy macie w swojej ofercie taki zabieg jak peeling wodno-tlenowy? Też bardzo pomaga skórze i jest popularny zwłaszcza w letnie miesiące, gdzie jak wiadomo ze względu na słońce zabiegi są ograniczone. Jeżeli nie to proponuje do salonu oksybrazja wodno-tlenowa urządzenie.

  2. MiłaPani napisał(a):

    Witam witam 🙂 z przyjemnością piszę o tym zabiegu bo jestem bardzo bardzo zadowolona z efektów. Już drugi raz byłam i efekty są coraz lepsze a jaką mam miłą twarz po tym.

Podziel się z nami swoją opinią:

Nasze bony upominkowe:

Na każdą okazję.

Czytaj...

Dziś na naszym blogu:

Jesienna oferta promocyjna

Zapraszamy do skorzystania z naszych specjalnych cen ...

Czytaj...

Nasze solarium:

Zawsze świeże i czyste.

Czytaj...