menu close menu

Najnowszy Zabieg High – tech 2015 roku przebieg zabiegu Dr. Belter Zielone Spa

Zabiegi high – tech to specjalistyczne terapie wysokiej jakości i wysoce technologicznie przygotowanych składnikach kosmetyków. Dr. Belter to firma bazująca przede wszystkim na składnikach organicznych i naturalnych, wyróżniają ja bardzo bogate składy i brak substancji szkodliwych.

Najnowszy Zabieg High - tech 2015 roku przebieg zabiegu Dr. Belter Zielone Spa

Linia Bel – Energen, na której oparty jest Zabieg Zielone Spa, to najbardziej specjalistyczna linia przeciwstarzeniowa tej firmy. Kuracja ta zawiera substancje pochodzenia morskiego – ekstrakty z alg, ikry łososia, ostryg, antarktyczny kompleks ochronny – bakterii, żyjących na Antarktydzie, które wpływają na wzrost komórek kolagenu w skórze, Belisomy Ap – nośniki, Freshcells – świeże komórki macierzyste, kompleks biomimetyczny i wyciągi roślinne.

Całość jest przygotowana tak, aby efekt był odczuwalny od razu. Zapach kosmetyków, jak i konsystencja jest bardzo przyjemna, pomimo dodatkowo stosowanych naturalnych wodorostów, procedura zabiegu zmniejsza dyskomfort ich naturalnego zapachu. Jest to idealna terapia dla kobiet, które potrzebują relaksu, chcą się poczuć zadbane, a jednocześnie oczekują bardzo specjalistycznej kuracji.  Z okazji zbliżającego się „Naszego miesiąca Kobiet” w marcu zabieg w cenie 199 zł zamiast 240 zł.

 

Przebieg zabiegu Dr. Belter.

2 komentarze do wpisu Najnowszy Zabieg High – tech 2015 roku przebieg zabiegu Dr. Belter Zielone Spa

  1. MajkaM pisze:

    Juz dzwonię zapytać o termin, wygląda obiecująco 🙂

Napisz komentarz

Twój adres eMail nie będzie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Nasze bony upominkowe:

Na każdą okazję.

Czytaj...

Dziś na naszym blogu:

Relacja z naszego Eventu Kolagenowego z marką SOUVRE.

Zabieg kosmetyczny z wykorzystaniem kolagenu i złotej ...

Czytaj...

Nasze solarium:

Zawsze świeże i czyste.

Czytaj...