menu close menu

Nowe peelingi i oczyszczanie – czyli kiedy i jak zacząć pielęgnację skóry po lecie?

W tym roku lato nie chce nas opuścić. Z jednej strony możemy cieszyć się piękną pogodą dłużej, a z drugiej jeszcze przez chwilę musimy wstrzymać się z agresywniejszymi zabiegami. Należy cały czas dbać o prawidłowe nawilżenie naskórka oraz nawodnienie organizmu, które podczas upałów znacznie spada.

Nowe peelingi i oczyszczanie

Nowe peelingi i oczyszczanie - czyli kiedy i jak zacząć pielęgnację skóry po lecie? Gabinet kosmetyczny Wrocław Krzyki.

Jeśli pragniesz odwiedzić gabinet kosmetyczny i zrobić jakiś mocniejszy zabieg, to najlepszym rozwiązaniem na teraz, będzie oczyszczenie skóry. Zabieg ten odświeży wygląd, dostarczy odpowiednich składników, ale także będzie stanowić przygotowanie skóry do jesiennych kuracji, które będzie można zaczynać już niebawem, w październiku, kiedy promieniowanie słoneczne będzie znacznie łagodniejsze.
 

 
Nasze aktualne propozycje zabiegów oczyszczających znajdziecie na stronie Oczyszczanie skóry
 
 
Oferta zabiegów w tym roku jest naprawdę interesująca, mamy do wyboru łagodną pielęgnację oraz ukierunkowaną specjalistyczną. Zawsze przed zabiegiem konsultujemy stan skóry i dobieramy właściwą drogę pielęgnacji.
 
 
Podczas takiej kuracji dbamy o prawidłowy detoks skóry, usuwamy martwe zalegające komórki naskórka, po to, by skóra jeszcze lepiej przyswajała składniki aktywne kosmetyków, dostarczamy odpowiednie substancje odżywcze, naprawcze, polepszamy ukrwienie i krążenie oraz polepszamy jakość i gęstość skóry. Nowością będzie dodatkowe wykorzystanie czystego tlenu w tego typu zabiegach, który zadziała antybakteryjnie, dotleniająco, odświeżająco i polepszy przyswajalność składników aktywnych – polecamy nowe oczyszczania z marką Monduniq.

Nowe peelingi medyczne i oczyszczanie - czyli kiedy i jak zacząć pielęgnację skóry po lecie? Gabinet kosmetyczny Wrocław Krzyki.

Kuracje medycznymi kwasami też pokażemy w całkiem nowej odsłonie, niektóre kwasy są już u nas od zeszłego roku, ale zabiegi będą wzbogacone o nowe komponenty oraz peelingi zupełnie nowe w ciekawych połączeniach substancji aktywnych. W tym roku jeszcze skuteczniej powalczymy z zaskórnikami, przebarwieniami, trądzikiem czy zwiotczałą skórą. Już jesteśmy w trakcie testowania nowości na sobie:) Robimy to zawsze, gdy wprowadzamy coś nowego do oferty zabiegowej – w tym roku ciekawym punktem jest specjalistyczny kwas Revitaboost – stanowi alternatywę znanego już peelingu cedrowego, Z tą różnicą, że potężne złuszczanie cedrowe jest dedykowane trądzikom, a Revitaboost z kwasem TCA i glikolem –  bliznom, przebarwieniom i odmładzaniu. Mamy też nową formę kwasu migdałowego, który w połączeniu z substancją D.M.A.E., która odpowiada za odmładzanie oraz napięcie i podaje się ją również za pomocą mezoterapii igłowych – mocno napnie i odmłodzi zwiotczałe skóry, odświeży skóry palaczy, poprawi strukturę skór ze stanami zapalnymi. Zapraszamy

Całoroczne peelingi Monduniq. Marka Mondunik oferuje dwa całkowicie bezpieczne kwasy całoroczne, które można bezpiecznie wykonywać w okresie letnim. GAbinet kosmetyczny i kosmetyka Wrocław.

Oceny od naszych klientów ( nie jesteś klientem? Nie oceniaj ! ):
Ocena :
5 based on 5 votes
Ocena zabiegu :
Nowe peelingi i oczyszczanie.

Napisz komentarz

Twój adres eMail nie będzie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Nasze bony upominkowe:

Na każdą okazję.

Czytaj...

Dziś na naszym blogu:

Relacja z naszego Eventu Kolagenowego z marką SOUVRE.

Zabieg kosmetyczny z wykorzystaniem kolagenu i złotej ...

Czytaj...

Nasze solarium:

Zawsze świeże i czyste.

Czytaj...