menu close menu

Najnowszy zabieg mezoterapii mikroigłowej – Citrus Care

 

 

 

 

Najnowszy zabieg mezoterapii mikroigłowej – Citrus CarePrzedstawiamy naszą najnowsza zaawansowaną metodę terapii przeciwzmarszczkowej – zabieg mezoterapii mikroigłowej z witaminą C i granatem.

Jest to zabieg na pograniczu kosmetologii i medycyny estetycznej. Intensywna metoda mikronakłóć naskórka, powoduje głęboką penetrację substancji aktywnych – stabilnej, zamkniętej w mikrokapsułkach witaminy C, wyciągu z granata, aceroli i koniczyny.

 

Najnowszy zabieg mezoterapii mikroigłowej – Citrus CareJest to zabieg całoroczny, od teraz można stosować witaminę C nawet latem!

Obecność olejku z granatu i czerwonej koniczyny sprawia iż linia Citrus Care polecana jest do skóry dojrzałej jak i trądzikowej, wykazuje zarówno działanie przeciwzapalne jak i antyoksydacyjne, wspomaga gojenie się ran. Dodatkowo olej powoduje pogrubienie naskórka i wytworzenie nowych naczyń krwionośnych.

 

Najnowszy zabieg mezoterapii mikroigłowej – Citrus CareLinia Citrus Care to gama produktów które zawierają substancje czynne pielęgnujące skórę, w tym samym czasie, stając się idealnym produktem dla miłośników słońca oraz sportów na świeżym powietrzu.

Linia Citrus jest idealną pielęgnacją przed, w trakcie i po opalaniu. Wrażliwe skóry nigdy nie opalające się dzięki pielęgnacji przy pomocy linii Citrus Care mogą osiągnąć stopniową i bezpieczną opaleniznę bez ponoszenia skutków działania wolnych rodników.

 

Zabieg ten posiada wyjątkową linię zapachową – odnajdziesz w niej zapach melona, pomarańczy, granata, czarnej porzeczki i ananasa.

Najnowszy zabieg mezoterapii mikroigłowej – Citrus Care

 

 

 

 

200 zł

Zabieg Citrus Care

 

50 zł

Roller z mikroigłami

Napisz komentarz

Twój adres eMail nie będzie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Nasze bony upominkowe:

Na każdą okazję.

Czytaj...

Dziś na naszym blogu:

Relacja z naszego Eventu Kolagenowego z marką SOUVRE.

Zabieg kosmetyczny z wykorzystaniem kolagenu i złotej ...

Czytaj...

Nasze solarium:

Zawsze świeże i czyste.

Czytaj...