menu close menu

Laserowa Depilacja Bikini – koniec z udręką

Laserowa Depilacja Bikini Wrocław Salon kosmetycznyWrocław.  
 
 
Wiele kobiet boryka się z problemem podrażnień i stanów zapalnych po depilacji bikini. Niestety niektóre osoby posiadają tak wrażliwą skórę miejsc intymnych, że nawet niewielka ingerencja powoduje stan zapalny mieszków włosowych. Kolejne zabiegi depilacji czy golenia powodują jeszcze większe rozprzestrzenianie się zakażenia, które nawet może objąć powierzchnię uda. W konsekwencji czego, osoby te odczuwają wielki dyskomfort latem, próbując maskować dolegliwości. Łagodniejsze przypadki to nieprzyjemne podrażnienie i bolesność skóry oraz nieatrakcyjny wygląd skóry, co także wpływa na komfort przebywania na basenie czy plaży.
 
 
Depilować można na różne sposoby, ale najskuteczniejszym jest epilacja trwała. W przypadkach kiedy dana osoba ma często nawracające stany zapalne, polecamy jedynie laserowe usuwanie owłosienia. Dysponujemy bezpiecznym, szybkim i nieinwazyjnym urządzeniem, które pomaga skutecznie pozbyć się niechcianego owłosienia.
 
 
Depilacja na naszym sprzęcie jest delikatna i nie wymaga żadnego znieczulenia. Jest to nieporównywalnie mniejsze odczuwanie bolesności niż przy laserze diodowym. W dodatku nasze zabiegi można wykonywać latem, jak również na opalonej skórze.
 
 
Już po pierwszej wizycie widoczna jest różnica. Zabiegi na bikini wykonujemy co 4 tygodnie. Ilość powtórzeń od 4 do 8 zabiegów, ale w praktyce wystarcza na ogól 4-6 zabiegów, aby całkowicie pozbyć się owłosienia. Po roku należy wykonać 1 zabieg przypominający.
 
 
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty 🙂
 

129 zł

Epilacja niepełna

 

199 zł

Epilacja całkowita

Laserowa Depilacja Bikin Wrocławi - fryzury.

6 komentarze do wpisu Laserowa Depilacja Bikini – koniec z udręką

 1. manipedii pisze:

  Warto zainwestować w depilację trwałą, żeby nie marnować czasu na poprawki co parę tygodni.

 2. K.Bella pisze:

  Ja też chodzę i polecam wszystkim Paniom. Depilacja woskiem, to przeszłość. Pani Kasia jest bardzo delikatna i jest to bardzo przyjemny zabieg.

 3. EvaVrocław pisze:

  Widzę Pani Kasiu, że blog już działa. Śledzę bardzo często wszystkie nowości. Dziękuję za kremy.

 4. Marii pisze:

  Ja korzystam i jestem bardzo zadowolona. Na prawdę nic nie boli i jest to bardzo skuteczne. Pani Kasia czyni cuda.

Napisz komentarz

Twój adres eMail nie będzie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Nasze bony upominkowe:

Na każdą okazję.

Czytaj...

Dziś na naszym blogu:

Relacja z naszego Eventu Kolagenowego z marką SOUVRE.

Zabieg kosmetyczny z wykorzystaniem kolagenu i złotej ...

Czytaj...

Nasze solarium:

Zawsze świeże i czyste.

Czytaj...