menu close menu

Fotoodmładzanie – Fototermolifting Skóry.

Dlaczego warto wykonać zabieg Fotoodmładzanie?

Jest to efektywna kuracja na kilka problemów skórnych jednocześnie. Zabieg łączy w sobie działanie odpowiednio dobranej długości fali świetlnej – laserowej oraz prądu RF – fali radiowej o dużej intensywności.

Dzięki takiemu połączeniu możemy nie tylko wpłynąć na obkurczenie powierzchownych naczynek krwionośnych, tzw pajączków, zmniejszenie rumienia na policzkach, poprawę koloru skóry – jego rozjaśnienie i zlikwidować ciemniejsze obszary,  ale przede wszystkim rozgrzać włókna kolagenowe i elastynowe, żeby uzyskać lift skóry.

Podczas zabiegu intensywnie stymulujemy komórki wytwarzające włókna i wpływamy na poprawę owalu twarzy, zwiększamy gęstość skóry, jej jakość i elastyczność.

Możemy stosować tą metodę nie tylko na twarzy, ale także na ciele – np. pośladkach czy brzuchu.

Fotoodmładzanie laserowe nie trwa długo, a jego efekty są widoczne częściowo po pierwszej wizycie, a długotrwałe skutki uzyskamy po 2-5 wizytach, w zależności od stanu wyjściowego skóry.

Przed rozpoczęciem, proponujemy konsultacje, aby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. Zapraszamy…. więcej o zabiegu poczytasz tu 

Podziel się z nami swoją opinią:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Nasze bony upominkowe:

Na każdą okazję.

Czytaj...

Dziś na naszym blogu:

Nowa moc kolagenu naturalnego

Nadeszła jesień nasza ulubiona pora roku - ...

Czytaj...

Nasze solarium:

Zawsze świeże i czyste.

Czytaj...