menu close menu

Nowa moc kolagenu naturalnego – PLATINUM Souvre

Nowa moc kolagenu naturalnego

Nadeszła jesień nasza ulubiona pora roku – dlaczego? Bo możemy wykonywać pełen wachlarz zabiegów kosmetycznych, a niestety część z nich zakazana jest w porze silnego letniego nasłonecznienia.
Jesteście ciekawi jakie nowości przygotowałyśmy dla Was w tym sezonie? Pierwszą z nich jest nowy fantastyczny kolagenowy zabieg dla każdego typu skóry. Dlaczego dla każdego? Poczytajcie:

Kolagen jest głównym białkiem tkanki łącznej – u człowieka stanowi 1/3 wszystkich białek budujących organizm. Aż 70% kolagenu znajduje się w samej skórze.

Nie jest białkiem statycznym, dlatego w ciągu całego życia w organizmie dochodzi do jego ciągłej wymiany. Stare włókna ulegają rozpadowi i zastępowane są przez nowe. Po 25. roku życia włókna kolagenowe zaczynają rozpadać się szybciej niż tworzone są nowe.

Naturalny proces starzenia prowadzi do widocznych objawów: na początku obserwowane jest niewielkie przesuszenie skóry i drobne zmarszczki mimiczne, które następnie ulegają pogłębieniu. Zmiany zachodzą głównie w skórze, która traci swoją jędrność, elastyczność i gładkość.

Jak temu przeciwdziałać i znacznie spowolnić proces utraty kolagenu?

Aby stymulować produkcję kolagenu ustrojowego, poznaj KOLAGEN NATURALNY PLATINUM Souvre, którego profesjonalna formuła dostarcza do głębszych warstw skóry składniki odżywcze bezpośrednio wpływające na poprawę kondycji najdelikatniejszych partii ciała. Kolagen ten jest najwyższej klasy produktem pochodzenia zwierzęcego z ryby tołpygi. Polacy otrzymali nagrodę Nobla za przygotowanie cząsteczki kolagenu, która rozpadając się jest w stanie wniknąć w głębsze partie skóry, odbudowując ubytki i tym różni się od kolagenu roślinnego, który zostaje na powierzchni skóry, a jest tak powszechnie stosowany w kosmetykach.
Tak przygotowany kolagen, znajduje się w preparatach, które dla Was przygotowałyśmy. Zabieg na kolagenie naturalnym sprawi, że skóra będzie wygładzona, nawilżona, pełna blasku.

Zabieg z kolagenem i maską ze złotem w roli głównej! Jej działanie wspomogą niezawodne właściwości kolagenowego Żelu do mycia oraz Peelingu.
Nowa moc kolagenu naturalnego
Drobnoziarniste, naturalne cząsteczki peelingujące pozyskiwane z serca polinezyjskich lagun w postaci naturalnego, różowego piasku z Tikehau delikatnie złuszczą naskórek. Maska ze złotem i kwasem hialuronowym dopełni pożądanego efektu, gdyż intensywnie stymuluje i regeneruje komórki, natomiast kolagen i elastyna zapewniają efekt natychmiastowego napięcia oraz intensywnego nawilżenia skóry. Z kolei złoto koloidalne odżywia skórę i tworzy na jej powierzchni warstwę, która ochrania przed efektem upływającego czasu. Mamy dla Państwa kilka wariantów tego zabiegu:

Zabieg kolagenowy – podstawowa pielęgnacja – 199 zł.
Zabieg kolagenowy z peelingiem kawitacyjnym – 219 zł
Zabieg kolagenowy z falami radiowymi – 269 zł
Zabieg kolagenowy z infuzją tlenową – 300 – 350 zł.

Napisz komentarz

Twój adres eMail nie będzie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Nasze bony upominkowe:

Na każdą okazję.

Czytaj...

Dziś na naszym blogu:

Relacja z naszego Eventu Kolagenowego z marką SOUVRE.

Zabieg kosmetyczny z wykorzystaniem kolagenu i złotej ...

Czytaj...

Nasze solarium:

Zawsze świeże i czyste.

Czytaj...