menu close menu

Kolagenowy zawrót głowy

Od dłuższego czasu szukałam dobrej marki kolagenowej do salonu. Okazało się, że najciekawszą ofertę posiada rodzima polska marka Souvre Internationale.

Zupełnie niespodziewanie otrzymałam telefon od fantastycznej przedstawicielki Aleksandry, a po przetestowaniu produktów, od razu wprowadziłam kosmetyki kolagenowe do oferty salonu. Okazało się, że jest to bardzo przemyślana pielęgnacja uzupełniająca niedobory kolagenu wspaniałym i bogatym składem. Od niedawna możecie wykonać u nas rewelacyjny zabieg kolagenowy, który sprawdza się nie tylko jako mocne nawilżenie, ale także jako ukojenie dla skór wrażliwych, z trądzikiem różowatym czy zmęczonej leczeniem, skóry trądzikowej. Nie zapominajmy jednak, że kolagen to źródło młodości i witalności skóry, a wiec cudowna terapia odmładzająca, zarówno w gabinecie jak i w domu.
Souvre podchodzi do zdrowia skóry holistycznie – uzupełniając i stymulując naturalny kolagen zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. W ofercie znajdują się bowiem kosmetyki pielęgnacyjne oraz wysokiej jakości suplementy – na skórę, stawy, włosy czy witaminy.
Jeżeli chcielibyście poznać bliżej tę markę zapraszamy do naszego salonu na zabiegi, a w ten piątek o godzinie 17:00 możecie poznać przemiłą Aleksandrę, która wraz z nami zaprezentuje szerzej markę, zabiegi oraz sposób i założenia właściwej pielęgnacji.
Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu – będą konkursy, gratisowe zabiegi, zniżki oraz będzie można zakupić produkty. Zapraszamy

Napisz komentarz

Twój adres eMail nie będzie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Nasze bony upominkowe:

Na każdą okazję.

Czytaj...

Dziś na naszym blogu:

Relacja z naszego Eventu Kolagenowego z marką SOUVRE.

Zabieg kosmetyczny z wykorzystaniem kolagenu i złotej ...

Czytaj...

Nasze solarium:

Zawsze świeże i czyste.

Czytaj...