menu close menu

Mistrzowie urody 2018 – Kosmetyczka Roku – Najlepsza kosmetyczka we Wrocławiu oraz na Dolnym Śląsku – Katarzyna Słomińska.

Bardzo miło nam poinformować, że Mistrzem Urody we Wrocławiu oraz w finale na Dolnym Śląsku w kategorii „kosmetyczka roku 2018” została Katarzyna Słomińska z gabinetu Le Mirage z Wrocławia.

 
 
Mistrzowie urody 2018 - Kosmetyczka Roku - Najlepsza kosmetyczka we Wrocławiu oraz na Dolnym Śląsku - Katarzyna Słomińska.

W etapie powiatowym plebiscytu Mistrzowie Urody Czytelnicy Gazety Wrocławskiej wybrali najlepszych fryzjerów, kosmetyczki. Oto wywiad z Kasią po wygraniu plebiscytu na najlepszą kosmetyczkę w mieście Wrocław. To zwycięstwo zagwarantowało jej awans do kategorii Najlepsza Kosmetyczka Dolnego Śląska.

 
 

Kliknij i przeczytaj wycinek z gazety Wrocławskiej…

Mistrzowie urody 2018 - Kosmetyczka Roku - Najlepsza kosmetyczka we Wrocławiu oraz na Dolnym Śląsku - Katarzyna Słomińska.

 
Oto końcowe wyniki plebiscytu Mistrzowie Urody 2018 w kategorii Kosmetyczka Roku. Głosowanie rozpoczęło się w piątek, 9 marca 2018 roku o godz. 13.00 i trwało do piątku, 16 marca 2018 roku, do godziny 21. Mistrzem Urody na Dolnym Śląsku w tej kategorii została Katarzyna Słomińska z gabinetu Le Mirage z Wrocławia. Gratulujemy!
 
Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/plebiscyty/mistrzowie-urody/a/kosmetyczka-roku-zostala-katarzyna-slominska-poznaj-wszystkich-laureatow-rankingu,12993998/
 
Mistrzowie urody 2018 - Kosmetyczka Roku - Najlepsza kosmetyczka we Wrocławiu oraz na Dolnym Śląsku - Katarzyna Słomińska.

Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy oddali głosy na Kasie. Walka była długa i trudna ale ostatecznie się udało !!! Dziejemy !!!

Mistrzowie urody 2018 – Najlepsza kosmetyczka we Wrocławiu.

Oceny od naszych klientów ( nie jesteś klientem? Nie oceniaj ! ):
Ocena :
5 based on 1 votes
Ocena zabiegu :
Katarzyna Słomińska - Gabinet kosmetyczny Le MIrage.

2 komentarze do wpisu Mistrzowie urody 2018 – Kosmetyczka Roku – Najlepsza kosmetyczka we Wrocławiu oraz na Dolnym Śląsku – Katarzyna Słomińska.

  1. Wroclawianka_ pisze:

    Gratulacje Pani Kasiu. Bardzo się cieszę, że Pani wygrała. Śledziłam konkurs i trzymałam kciuki. Oczywiście dużo SMSów poszło i cieszę się, że nie poszły na marne. Buziaki.

  2. Mani pisze:

    Ojej !! Pani Kasiu, to cudowna wiadomość. Zwycięstwo moim skromnym zdaniem w pełni zasłużone. Uwielbiam Panią i Salon i również Panią Paulinę i Martę. Strasznie się cieszę z tej wiadomości. Gratulacje jeszcze raz wielkie !!!

Napisz komentarz

Twój adres eMail nie będzie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Nasze bony upominkowe:

Na każdą okazję.

Czytaj...

Dziś na naszym blogu:

Relacja z naszego Eventu Kolagenowego z marką SOUVRE.

Zabieg kosmetyczny z wykorzystaniem kolagenu i złotej ...

Czytaj...

Nasze solarium:

Zawsze świeże i czyste.

Czytaj...