menu close menu

Infuzja Tlenowa – Zabieg gwiazd

Infuzja tlenowa Wrocław

Infuzja Tlenowa Wrocław - Kosmetologia Estetyczna Le Mirage.

Infuzja tlenowa, czyli wtłaczanie w głąb skóry substancji aktywnych za pomocą czystego tlenu. Co wtłaczamy? Preparatami aktywnymi są wysokiej jakości koncentraty, ampułki, serum, które zawierają maksimum silnie działających składników – takich jak kwas hialuronowy, peptydy czy komórki macierzyste.
Jak wtłaczamy? W bardzo przyjemny sposób, dzięki medycznemu urządzeniu, które dostarcza czysty tlen i wdmuchuje go w głąb skóry. Dzięki takiemu zabiegowi, możemy natleniać tkankę, co przyspiesza szereg pozytywnych procesów w głębi skóry.
Dlaczego zabieg gwiazd? Infuzja tlenowa natychmiast po wykonaniu zabiegu przynosi spektakularny efekt. Można polecić tą metodę nie tylko jako kurację pielęgnacyjną, ale też jako zabieg eventowy – przed wielkim wyjściem. Wiele gwiazd na całym świecie doceniło i pokochało ten zabieg. Metoda ta polecana jest przez kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej jako rewelacyjna kuracja nieinwazyjnego wtłaczania w skórę preparatów aktywnych.

Infuzja tlenowa, którą gorąco polecamy, to bardzo przyjemny zabieg oraz bardzo intensywna pielęgnacja dla różnego typu skóry. zabiegi dobieramy indywidualnie, np dla skór wrażliwych, naczyniowych, szarych, suchych. Zabieg ten, jak żaden inny bardzo szybko podnosi nawilżenie i rozświetla skórę. Wyróżnia go także możliwość pielęgnacji na całej skórze wokół oczu i na ruchomej powiece – dzięki czemu opuchlizna i zasinienie są likwidowane od razu po zabiegu oraz pielęgnację ust, które nawilżają się, wygładzają, stają się pełne.

Zapraszamy na niego Panie w ciąży oraz karmiące – jest on całkowicie bezpieczny. Infuzja tlenowa jest także bardzo lubiana przez męską część klienteli, ponieważ jest to szybka i efektywna pielęgnacja, a efekty są widoczne od razu.

Najbardziej efektywną kuracją jest wykonanie 4-6 zabiegów w odstępie 7-14 dni. Zabiegi można, a nawet poleca się wykonywać latem. Uzupełniamy w ten sposób nawilżenie skóry, które gwałtownie spada w okresie letnim.

Zapraszamy na zabiegi:

Sekret ślimaka, Jad węża, Smoczą krew, Laser IQ i Kwas Hialuronowy.  Te Tajemnicze nazwy kryją za sobą, niezwykłe właściwości gojące i regeneracyjne alantoiny, pozyskiwanej ze śluzu pewnego gatunku ślimaków portugalskich. Jadem węża popularnie nazywamy peptydy o działaniu silnie napinającym i przeciwzmarszczkowym, które w towarzystwie komórek macierzystych, stanowią spektakularną terapię skór dojrzałych. Smocza krew – to substancja pozyskiwana z żywicy roślinnej, o właściwościach rozjaśniających. Kwas hialuronowy to kuracja dla skór suchych i zwiotczałych, a Laser IQ, to inteligentna linia zawierająca w składzie cząsteczki, wrażliwe na światło, pochłaniające je i przetwarzające na dany kolor, np światło czerwone o działaniu leczniczym, w szczególności polecana dla skór delikatnych, wrażliwych i naczyniowych.

Więcej o zabiegach i ceny zabiegów..

 

 

 

Oceny od naszych klientów ( nie jesteś klientem? Nie oceniaj ! ):
Ocena :
4 based on 5 votes
Ocena zabiegu :
Infuzja Tlenowa - Zabieg gwiazd.

1 komentarz do wpisu Infuzja Tlenowa – Zabieg gwiazd

  1. MiłaPani pisze:

    Ja już byłam 🙂 5 gwiazdek <3 uwielbiam salon i śledzę stronę codziennie i zawsze coś nowego 🙂 Pozdrowienia i do zobaczenia 🙂

Napisz komentarz

Twój adres eMail nie będzie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Nasze bony upominkowe:

Na każdą okazję.

Czytaj...

Dziś na naszym blogu:

Relacja z naszego Eventu Kolagenowego z marką SOUVRE.

Zabieg kosmetyczny z wykorzystaniem kolagenu i złotej ...

Czytaj...

Nasze solarium:

Zawsze świeże i czyste.

Czytaj...