menu close menu

Bezpieczny salon kosmetyczny Wrocław – Le Mirage.

Czystość w cenie. Bezpieczny Salon Kosmetyczny.

Wybierając ofertę gabinetu kosmetycznego, zwracamy uwagę głównie na interesujące propozycje zabiegowe. Drugim punktem na ogół jest cena, a czy zwracasz uwagę na bezpieczeństwo i higienę danego miejsca, które wybierasz?

Bezpieczny salon kosmetyczny Wrocław - Le Mirage.

Wysoka czystość powinna być standardem, wymaga jednak dużego nakładu finansowego od placówki świadczącej usługi. Jednorazowe opakowania, narzędzia czy sprzęt czyszczący nie są tanie, każda z tych rzeczy musi być zawarta w cenie zabiegu. Warto zastanowić się co tak naprawdę zawiera cena usługi.

Nasz Salon bardzo poważnie traktuje, temat higieny i sterylizacji. Wykonujemy zabiegi wykorzystując jednorazowe narzędzia – ściereczki do demakijażu, pilniczki, patyczki do odpychania skórek, kapturki na frezy, jednorazowe tarki do pedicure, jednorazowe podkłady. Resztę wielorazowych narzędzi metalowych czyścimy i sterylizujemy – posiadamy myjkę ultradźwiękową do wstępnego czyszczenia, kilka sterylizatorów do szybkiej dezynfekcji oraz najnowszy autoklaw medyczny do sterylizacji narzędzi. Stale zaopatrujemy się w najlepsze środki dezynfekcyjne.

Bezpieczny salon kosmetyczny Wrocław - Le Mirage.

Bezpieczny Salon Kosmetyczny to nie tylko efektywne zabiegi i dobrze wykonane usługi. Cieszymy się, mogąc sprostać wysokim standardom higienicznym, przez co mamy pewność, że świadczona przez nas oferta, jest w pełni bezpieczna.

 

Bezpieczny salon kosmetyczny Wrocław - Le Mirage.

Bezpieczny gabinet kosmetyczny Wrocław to nie tylko efektywne zabiegi i dobrze wykonane usługi. Cieszymy się, mogąc sprostać wysokim standardom higienicznym, przez co mamy pewność, że świadczona przez nas oferta, jest w pełni bezpieczna.

Oceny od naszych klientów ( nie jesteś klientem? Nie oceniaj ! ):
Ocena :
5 based on 4 votes
Ocena zabiegu :
Bezpieczny salon kosmetyczny Wrocław.

2 komentarze do wpisu Bezpieczny salon kosmetyczny Wrocław – Le Mirage.

  1. Paulina pisze:

    Brawo! Tego właśnie oczekujemy 🙂

  2. JM pisze:

    Dla mnie higiena na najwyższym poziomie w takich miejscach to podstawa 🙂
    Pozdrawiam serdecznie, mój blog/KLIK :))

Napisz komentarz

Twój adres eMail nie będzie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Nasze bony upominkowe:

Na każdą okazję.

Czytaj...

Dziś na naszym blogu:

Relacja z naszego Eventu Kolagenowego z marką SOUVRE.

Zabieg kosmetyczny z wykorzystaniem kolagenu i złotej ...

Czytaj...

Nasze solarium:

Zawsze świeże i czyste.

Czytaj...